apie kompaniją

Mūsų prekės ženklai
Tai aukštos kokybės tvirtinimo detalės, skirtos daugeliui pramonės šakų, įskaitant: automobilių pramonę, mašinų, baldų, buitinių prietaisų ir elektromechaninę. „Marcopol“ gaminiai tai visų pirma daugybė varžtų, sraigtų, veržlių, skirtų metalui ir medienai, rūšių, platus dydžių, klasių ir dangų pasirinkimas.
Marcopol plus tai aukščiausios klasės produktų grupė, skirta profesionaliam tvirtinimui statybos pramonėje. „Marcopol plus“ gaminiai turi aukščiausius techninius parametrus, individualų atskirų gaminių ženklinimą, užtikrinantį visišką atsekamumą, CE ženklinimą ir specialiai sukurtas pakuotes.
„TitaniumPRO“ tai kruopščiai atrinktų produktų grupė, reikalinga statybos ir apdailos darbams atlikti, užtikrinantį tobulą galutinį rezultatą. Gausi „TitaniumPRO“ pasiūla apima statybines chemines medžiagas, išsiplėtimo tvirtinimo detales, rėminius tvirtinimus, taip pat cheminius ir mechaninius inkarus. „TitniumPRO“ statybos produktai turi visus įstatymuose reikalaujamus sertifikatus, leidžiančius juos naudoti statybose.
Praktik tai yra platus gaminių asortimentas, reikalingas paprastiems statybos ir apdailos darbams atlikti. „Praktik“ gaminius galite naudoti savo namų dirbtuvėse, sode ar statybvietėje. „Praktik“ pasiūloje yra įrankiai, elektrinių įrankių priedai, jungtys, lynai ir grandinės su priedais, taip pat pagrindinės tvirtinimo detalės kasdieniniams taisymo ir apdailos darbams.